Uczelnia w ramach pomocy dla osób niepełnosprawnych stworzyła warunki osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności do korzystania: ze sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz sprzętu do rejestracji audio-wizualnej i zaprasza do korzystania z zakupionego z dotacji sprzętu, który jest dostępny w pomieszczeniu Holu koło Auli.

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich studentów i doktorantów z orzeczeniem o niepełnosprawności do korzystania z ww. sprzętu oraz stwarzamy Państwu możliwość przeprowadzenia instruktażu i szkolenia w zakresie obsługi tego sprzętu przez osoby mające doświadczenie w tym zakresie.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do Pełnomocnika ds. Osób Niepełnosprawnych w celu ustalenia terminu i liczby uczestników.
Najbliższy instruktaż i szkolenie w ww. zakresie planowane jest na koniec semestru zimowego.

Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych
dr Paweł Żychowicz