W ostatnich miesiącach trwało przystosowanie architektoniczne i komunikacyjne uczelni ułatwiające dostępność osobom niepełnosprawnym.

W ramach projektu  pn. „AWF Kraków Uczelnia dla wszystkich(nr POWR.03.05.00-00-A043/20) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współnansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego zaprojektowano, wykonano oraz zamontowano elementy oznakowania terenu i budynków kampusu AWF w Krakowie.

W ramach prac nad ostatnim etapem w rok wykonano m.in.:

• Plany tyflograficzne budynków AWF dla osób niewidomych oraz niedowidzących
  • Tablica przy głównym wejściu do  Budynku Głównego pokazującą plan całego kampusu
  • Oznaczenia planami pawilonów I,II,III i IV
  • Infosłupki
  • Oznaczenia multisensoryczne
  • Oznaczenia ciągów pieszych.

W najbliższych latach kolejne  prace adaptacyjne są planowane. Jeśli mają Państwo uwagi lub sugestię miejsc lub obszarów pilnie wymagających dostosowania zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Biurem ds. Osób z niepełnosprawnościami lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.